«МТС-Україна» позбавила учнів 20 українських шкіл «самого цікавого»

admin Новини зв'язку

«МТС-Україна» позбавила учнів 20 українських шкіл «самого цікавого»У рамках спільної ініціативи, оператора мобільного зв'язку «МТС Україна» і ОНАЗ ім. А.С. Попова у 2011 році планують забезпечити системою фільтрації 50 дитячих навчальних закладів в Україні.

Як відзначили в прес-службі оператора, на даний момент 20 навчальних закладів, включаючи школи Харкова, Одеської, Сумської та Київської областей, вже підключені і користуються системою обмеження доступу до нецільових ресурсів інтернету. На черзі - оснащення системою фільтрації контента навчальних закладів Чернігівської області.

«У рамках цього проекту на серверні платформи, якими оснащуються школи, встановлюється не тільки фільтруюче програмне забезпечення, але і ряд таких необхідних для будь-якої сучасної школи програмних продуктів, як веб-сайт школи, форум, бібліотека електронних видань, в якій вчителі можуть розміщувати електронні версії навчальних посібників, шкільний сервер електронної пошти», - відзначив проректор з наукової роботи ОНАЗ ім. А.С. Попова, кандидат технічних наук Вадим Анатолійович Каптур.

Крім цього, за його словами, в рамках проекту створено каталог корисних ресурсів: наукових журналів, електронних бібліотек та інших матеріалів, який допомагає вчителям та учням зорієнтуватися у величезній кількості інформації, що публікується в мережі інтернет.