«МТС-Україна» буде нараховувати гроші за вхідні дзвінки

admin Новини зв'язку

«МТС-Україна» буде нараховувати гроші за вхідні дзвінкиОператор мобільного зв'язку «МТС Україна» ввів послугу «Прибутковий МТС» з бонусами за вхідні дзвінки. Про це  повідомила прес-служба компанії.

Так, з 15 травня всі абоненти тарифу «Простий МТС» зможуть користуватися послугою «Прибутковий МТС», щоб заробляти на вхідні дзвінки, отримуючи за них гроші на свій основний рахунок. Для абонентів стануть доступні два варіанти тарифікації:

- «Простий МТС»: абоненти будуть одержувати в якості бонуса на додатковий грошовий рахунок по 60 коп. за кожну хвилину розмови при вхідних дзвінках від всіх операторів (окрім «МТС Україна»). Вихідні дзвінки на всі напрямки по Україні також будуть тарифікуватися по 60 коп./хв.

- «Прибутковий МТС»: абонентам нараховуватимуться реальні гроші на основний рахунок по 20 коп. за хвилину вхідних дзвінків від абонентів «Київстар» і «Білайн». До 20 коп./хв знижений також тариф на вихідні дзвінки в мережі МТС; вартість дзвінків на інші мережі по Україні складає 60 коп./хв.

Перший варіант тарифікації встановлений за умовчанням для всіх користувачів тарифу «Простий МТС». Щоб безкоштовно встановити варіант «Прибутковий МТС», абоненту необхідно відправити SMS з цифрою 1 на номер одна тисяча двадцять п'ять (для відключення - з цифрою 0 на той же номер).