МТС віддячить за лояльність пакетами ММS

admin Новини зв'язку

МТС віддячить за лояльність пакетами ММSОператор мобільного зв'язку «МТС Україна» оголошує про появу можливості для абонентів обмінювати бонуси, отримані в рамках програми лояльності, на пакети мультимедійних повідомлень (MMS).

Відтепер абоненти передоплати, що беруть участь у програмі лояльності «МТС Бонус», можуть замовляти MMS-пакети для відправлення на номери абонентів всіх українських GSM-операторів. Щоб замовити MMS, на рахунку повинно бути не менше 60 бонусів.

Щоб замовити нові подарунки, необхідно набрати відповідний запит:

Подарунки Кількість бонусів для замовлення Запит для обміну бонусів на подарунок

Пакет MMS діє 30 днів з дня замовлення. Замовити можна будь-яку кількість пакетів, при замовленні декількох пакетів MMS підсумовуються, а термін дії подовжується на 30 днів з моменту останнього замовлення. Не використані MMS протягом 30 днів з дня замовлення анулюються.

Для перевірки кількості повідомлень, що залишилися в пакеті і терміну їх дії, слід набрати комбінацію * 101 * 103 # та натиснути клавішу виклику.

Замовити подарунки «МТС Україна» також можна, зателефонувавши за безкоштовним номером 111 і вибравши пункт меню «Акції та програми лояльності».