МТС запускає сервіс SMS-новин

admin Новини зв'язку

сервіс SMS-новин від МТСОператор мобільного зв'язку «МТС Україна» оголосив про запуск нового сервісу, що дозволяє абонентам оперативно дізнаватися останні новини та іншу корисну інформацію по SMS. Оформити передплату можна на мобільному порталі WAP.MTS.COM.UA або за прямим посиланням http://wap.mts.com.ua/sms через браузер мобільного телефону, вибравши відповідну тематику в розділі «Мої підписки». (Можливо буде корисно Оператор «МТС» ввів додатквоий пакет хвилин для тарифів «Супер»)

Новини Абонент може вибрати для себе найбільш цікаву рубрику: «Актуальне за день», «Політика», «Економіка», «Чутки», «Шоу-бізнес» або «Спорт». Періодичність розсилки - не більше трьох новин на день. Час розсилки: з 9.00 до 19.00. Вартість передоплати на 7 днів - 5,32 грн.

Погода

Підписавшись один раз, абоненти щодня о 19:00 будуть отримувати детальний прогноз погоди на наступний день. Для налаштування досить вибрати необхідне місто і підтвердити оплату. Вартість послуги - 6,38 грн. на тиждень.

Валюта

Абоненту пропонується самостійно вказати, яку інформацію він хоче отримувати: офіційний курс валют НБУ або кращий курс купівлі і продажу валюти (долари США, євро і російський рубель) із зазначенням банку. Розсилка проводиться з ранку. Вартість передоплати на 5 робочих днів - 4,25 грн.

Гороскоп

Астрологічний прогноз абонент отримує щоранку для свого знака зодіаку. Вартість передоплати на 7 днів - 5,32 грн.