НКРЗІ не продовжила ліцензії Голден Телекому

admin Новини зв'язку

НКРЗІ не продовжила ліцензії Голден ТелекомуНКРЗІ не продовжила ліцензії на надання послуг міжнародного та міжміського зв'язку Голден Телекому у 6-ти регіонах. Так, регулятор рекомендував компанії отримати окремі дві ліцензії.

Голден Телеком направила до НКРЗІ лист з проханням продовжити термін дії ліцензій на надання послуг міжнародного та міжміського віддаленого телефонного зв'язку в мережах зв'язку загального користування, з правом надання послуг зв'язку абонентам місцевих телефонних мереж при наявності технічної можливості на території м. Києва, Одеської, Донецької, Харківської, Львівської та Дніпропетровської областей, а також на надання послуг міжміського зв'язку на решті території Укріани. НКРЗІ, розглянувши лист рекомендувала ТОВ Голден Телеком для подальшого здійснення відповідної діяльності у сфері телекомунікацій звернутися до регулятора в порядку, встановленому статтею 45 Закону «Про телекомунікації», із заявами про отримання ліцензій на здійснення таких видів діяльності у сфері телекомунікацій:

Нагадаємо, в середині березня у схожій ситуації опинився оператор life :). НКРЗІ не продовжила life :) ліцензію на надання послуг міжнародного та міжміського телефонного зв'язку на території м. Києва, Дніпропетровської, Харківської, Донецької, Одеської областей та Автономної Республіки Крим. Так, Нацкомісія рекомендувала «Астеліт» для подальшого здійснення відповідної діяльності у сфері телекомунікацій звернутися до НКРЗІ в порядку, встановленому статтею 45 Закону із заявами про отримання двох окремих ліцензій вартістю 8990000 грн (на міжнародний зв'язок) і 2040000 грн ( міжміський зв'язок на 6 регіонів).

Однак life :) відсудив у регулятора ліцензію. Таким чином згідно з рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва Нацкомісія продовжила ліцензію life :) від 4 жовтня 2006 с 17.06.2013 по 16.06.2018.