«Гібридна» система телефонії дозволить заощадити на послугах зв'язку

admin Новини зв'язку

Republic WirelessСтартап Republic Wireless з міста Кері (Північна Кароліна, США) почав бета-тестування сервісу «гібридної телефонії», що пропонує за $ 19 в місяць голосовий зв'язок, передачу даних та обмін текстовими повідомленнями без обмежень.

Працює система таким чином. Поки абонент знаходиться в зоні дії Wi-Fi-мережі, для забезпечення зв'язку використовується IP-телефонія. Якщо ж хотспот поблизу немає або він з якоїсь причини недоступний, проводиться автоматичне перемикання на стільниковий зв'язок.

Republic Wireless пояснює, що 60% часу (принаймні в США) більшість людей знаходяться в зоні доступності мережі Wi-Fi. Тому на послугах телефонії можна істотно заощадити, перейшовши на VoIP-сервіс. «Гібридна» система Republic Wireless функціонує автоматично: користувачеві не потрібно вручну перемикати тип зв'язку, застосовувати різні номери і т. п.

Правда, є і обмеження. При роботі в мережі абонентам за вказані $ 19 на місяць надається 550 хвилин голосових викликів, 150 коротких повідомлень і 300 Мб трафіку даних (при використанні Wi-Fi-мережі лімітів немає). Крім того, поки можна застосовувати тільки одну модель смартфона - спеціально модифікований апарат LG Optimus на платформі Android, що пропонується за $ 199 (включаючи перший місяць обслуговування). Нарешті, в якості партнера Republic Wireless, що забезпечує стільниковий зв'язок, зараз значиться тільки оператор Sprint.

У перспективі Republic Wireless розраховує розширити список підтримуваних пристроїв та укласти договори з іншими стільниковими компаніями.