У третьому кварталі абоненти «МТС» спожили 1,84 петабайта інтернету

admin Новини зв'язку

У третьому кварталі абоненти «МТС» спожили 1,84 петабайта інтернетуЗ липня по вересень 2011 мобільним доступом в інтернет від «МТС Україна» скористалося 5,1 млн. абонентів. Про це повідомили в компанії.

Як інструменти для веб-серфінгу використовувалися як мобільні телефони, з налаштованими WAP-або GPRS/EDGE-сервісами, так і модеми «МТС Коннект» і «МТС Коннект 3G».

Загальний обсяг мобільного інтернет-трафіку, завантаженого і переданого абонентами за цей період склав 1880 терабайт (або близько 1,84 петабайта), що на 35% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Щоденне споживання трафіку в третьому кварталі 2011 року в середньому складало близько 21 ТБ.

За оцінками «МТС», найбільший вплив на зростання абонентської бази і трафіку в третьому кварталі надали «збалансована тарифна політика, а також запуск акцій та нових пропозицій для мобільних інтернет-користувачів».

Нагадаємо, що, за результатами другого кварталу, обсяги споживання мобільного інтернету в мережі оператора збільшився у 2 рази, в порівнянні з другим кварталом 2010 року, і склали 1652 ТБ (проти 826 ТБ роком раніше).