6 додатків для підвищення продуктивності

admin Статті Android

Смартфони - невід'ємна частина нашого життя. Ми дивимося фільми, відповідаємо на робочі листи, спілкуємося з друзями в соціальних мережах. З поширенням додатків, смартфони стали ще й інструментом для роботи і планування завдань. Додатки допомагають зберегти концентрацію в період завантаженості на роботі і продуктивніше розібратися зі справами.

Найпопулярнішими додатками в цій області залишаються Evernote (для записів), Slack (командний месенджер) і Google Calendar. Незважаючи на великий функціонал, їм не вистачає адаптивності і персоналізації потреб і завдань користувачів. Які є альтернативи?

Bear

Bear Notes увірвалися на ринок додатків для планування і потіснили на цій, здавалося б, зайнятої ніші такі додатки, як Evernote і Wunderlist. За плечима засновників, студії Shiny Frog, на той момент було кілька інших аппов, в тому числі 1Tap Alarm - будильник для iOS, а також Pixa і Delibar - програми для розробників.

Робоча область Bear розділена на три частини: панель управління, список заміток і редактор. У першій колонці перераховані теги, які ви застосовували в роботі. У другій частині можна знайти перемикачі між записами і кошиком. Текстовий редактор Bear згодиться як для невеликого переліку справ, так і для об'ємних есе.

Хоча додаток доступний тільки для користувачів iOS і MAC, воно кілька років займає верхні рядки рейтингів серед додатків для продуктивності. Тут потрібно відзначити, що програма не безкоштовна. Підписка коштує $ 1,5 в місяць або $ 15 в рік.

Bear

Instant

Instant - своєрідний Google Analytics для оцінки продуктивності вашого життя. Додаток являє собою інформаційне табло, яке показує, скільки часу ви витрачаєте на сон, виконання робочих процесів, як часто тренуєтеся, а також час за безглуздим просиджуванням в соціальних мережах. Крім цього, тут ви можете регулярно отримувати щотижневі звіти, щоб мати уявлення про головні "пожирачів" вашого часу.

Todoist

Через велику кількість завдань, ми часто губимося і не завжди розуміємо, як розставити пріоритети. Якраз для таких цілей є Todoist - додаток у вигляді списку завдань, яке можна адаптувати під користувача. Підсумковий список синхронізується між усіма іншими пристроями, а за рахунок вибудовування завдань по пріоритетам, користувачеві наочно видно, який крок зробити наступним для досягнення великих цілей.

Радує те, що для кожної з задач є свій проект і пріоритет, а в самому проекті можна переглянути коментарі або вкладені файли. У сервісу також є підтримка командної роботи, а також інтеграція з різними сервісами і програмами. Для більш зручної синхронізації, додаток працює на всіх платформах, а також має розширення для браузера, email-плагіни і на носяться гаджети.

Habitica

Не зовсім звичайна програма для планування пропонує ігровий підхід до ведення вашого списку справ. Habitica - піксельна іграшка, покликана мотивувати вас на саморозвиток.

Всі ваші завдання - це місії, виконання яких дозволяє підвищувати ваш рівень і прокачувати нові вміння (навіть внутрішньоігрова валюта є).

Habitica

Notion

Розробники з Notion вирішили не обмежуватися чомусь одним і створили додаток, яке здатне замінити одразу Google Docs, Evernote або Trello. У Notion можна робити нотатки, списки справ, а також прикріплювати документи, таблиці та створювати канбан-дошки. У додатку можна додавати або видаляти елементи і збирати свій ідеальний інструмент продуктивності.

Habit List

Додаток засноване на принципі продуктивності Джеррі Сайнфелда - одного з найуспішніших коміків, творця і співавтора комедійного телесеріалу Seinfeld, який отримав численні нагороди. Найбільш вражаюче в кар'єрі цього коміка - послідовність і наполегливість, з якою він виконував роботу.

Додаток HabitList працює за тим же принципом, що і сам Сайнфелд - допомагає вам сформувати корисні для роботи звички і відстежує, скільки днів поспіль ви виконуєте різні щоденні завдання.

Habit List

 

 

 

Вконтакте
Pinterest