Емулятор PSP на Android: PPSSPP

admin Статті Android

Емулятор PSP на Android: PPSSPPПортативна ігрова консоль PlayStation Portable від Sony Computer Entertainment, відома більше як PSP, була випущена ще в далекому 2004 році, але до цих пір залишається одним з найпопулярніших ігрових пристроїв. PSP популярні настільки, що для тих, хто хотів би пограти на них, але не має можливості придбати таку консоль, існують спеціальні емулятори PSP на Android.

Емулятори PSP на Android

Емулятори PSP призначені для запуску ігор, створених для цієї консолі, на різних інших пристроях, таких як ПК, ноутбуки і нетбуки, планшети, мобільні телефони. З ростом популярності останнім часом різноманітних портативних пристроїв на мобільній ОС Android окремо виділилися емулятори PSP для цієї операційної системи.

Емулятори PSP на Android дозволяють запускати практично будь-які ігри для цієї портативної консолі на пристроях з даної ОС. Наприклад, підтримують подібні емулятори такі популярні ігри для PSP, як Persona 2, Persona 3, Little Big Planet, Burnout Legends, Burnout Dominator, Final Fantasy : Crisis Core, Monster Hunter 2 Unite, Soul Calibur, GTA, Daxter, Lumines, Worms і т. д.

Емулятор PSP на Android: PPSSPP

Емулятор PPSSPP

Розробка даного емулятора PSP на Android була розпочата Хенриком Рідгардом (Henrik Rydgård) з компанії Millionth Line AB. Зараз це відкритий проект, над поліпшенням якого може працювати кожен бажаючий. Написаний емулятор PPSSPP для PSP на C + +.

Для установки емулятора PPSSPP досить безкоштовно завантажити його з Google Play Market. Після установки емулятор можна бажаним чином налаштувати. Варто звернути увагу, що ігри для PSP в комплекті з емулятором не надаються і їх необхідно отримувати окремо.

PSP-ігри для запуску через PPSSPP на Android необхідно попередньо сконвертировать у файли - образи. ISO або CSO. Потім файл з образом необхідно завантажити на карту пам'яті пристрою. Після цього залишиться запустити емулятор PPSSPP і вибрати на карті пам'яті відповідний образ. Далі можна насолоджуватися PSP-грою на Android.

Серед заявлених розробниками переваг емулятора PPSSPP можна назвати можливість грати в HD-роздільній здатності, можливість грати на планшетах з великим екраном, можливість зберігати результати гри в будь-який час і в будь-якому місці і навіть продовжити гру з моменту її зупинки на справжній консолі PSP, якщо така є.

Детальне налаштування PPSSPP

До мінусів емулятора можна віднести порівняно невелику кількість підтримуваних ігор PSP. Втім, проект активно розвивається, так що з кожним днем підтримка емулятором доступна для все нових і нових ігор.

Вконтакте
Pinterest