Установка Android на комп'ютер

admin Статті Android

Як встановити Android на комп'ютерОпераційна система Android з кожним днем ​​набирає все більшу популярність. Вона розроблена передусім для мобільних пристроїв (планшетних ПК і смартфонів). У цій статті ми розповімо, як встановити Android на комп'ютер для ознайомлення, не купуючи мобільних гаджетів.

Як встановити Android на комп'ютер

Головним конкурентом даної операційної системи є iOS, встановлювана на пристрої компанії Apple. Однак якщо ви - власник iPhone або iPad, і у вас раптом виникла необхідність оновити прошивку свого пристрою, доведеться заплатити гроші, у той час як систему Android можна оновити абсолютно безкоштовно. У цьому її перевага. Читайте Root на android

Якщо ви жодного разу не працювали з «зеленим роботом», але є бажання купити пристрій з цією операційною системою, рекомендуємо встановити Android на комп'ютер для тестування. Зробити це досить просто.

Перш за все потрібно зайти на сайт android-x86.org і завантажити звідти останню версію системи, яка лежить у відкритому доступі єдиним файлом-образом формату ISO. Для скачування можна використовувати як вбудований завантажувач вашого браузера, так і яку-небудь спеціалізовану програму, наприклад, Download Master.

Далі необхідно створити завантажувальний диск або флешку. Як правило, з таким завданням здатні впоратися програми для запису дисків. Прекрасно підійде безкоштовний додаток UltraISO, яке без проблем можна знайти і завантажити з інтернету. Установка цієї програми також не являє собою нічого складного. Після інсталяції UltraISO запустіть програму.

Увійдіть в меню «Файл» і виберіть пункт «Відкрити ...». Потім потрібно вибрати файл-образ операційної системи Android. Після цього програма UltraISO відобразить всі файли, що містяться в образі. Це говорить про те, що додаток успішно відкрив ISO-файл і можна працювати далі.

Тепер клацніть на меню «Самозавантаження» і виберіть пункт «Записати образ Жорсткого диска ...». У діалоговому вікні, знайдіть пункт «Метод запису» і у випадному списку виберіть «USB-HDD +». Зрозуміло, попередньо потрібно вставити в USB-роз'єм флеш-накопичувач для запису. Далі слід натиснути на кнопку «Записати».

Якщо на вставленій флешці буде якась інформація, з'явиться діалогове вікно з попередженням про те, що всі дані на флеш-накопичувачі будуть стерті. Натисніть на кнопку «Так», якщо зміст флешки вам не потрібно.

На запис піде якийсь час, однак за станом процесу можна прослідкувати завдяки спеціальному індикатору. Після завершення запису флеш-накопичувач можна вважати готовим до використання.

Є два варіанти: встановити Android на комп'ютер або просто запустити операційну систему в режимі LiveUSB. Якщо ви вирішите скористатися першим варіантом, пам'ятайте, що інсталювати Android рекомендується на так звану віртуальну машину, створити яку можна за допомогою програми VirtualBox. Також читайте статтю Як встановлювати програми на android

Процедура установки дуже проста: запускаєте VirtualBox, виділяєте місце для створення віртуальної машини, потім вставляєте флешку. Автоматично з'явиться меню, де буде необхідно вибрати пункт «Install Android to harddisk». Після установки в діалоговому вікні виберіть пункт «Run Android-x86», через кілька секунд операційна система буде повністю готова до експлуатації.

Другий варіант - запустити операційну систему Android з флешки - підійде для ознайомлення найкраще. Для цього після підключення флеш-накопичувача в меню оберіть пункт «Run Android without installation». Ми рекомендуємо скористатися саме цим варіантом, оскільки він набагато простіше установки, з його допомогою також можна запускати різні Android-додатки та користуватися ними. Після запуску операційна система автоматично визначить такі пристрої, як веб-камера, звукова карта і адаптер Wi-Fi.

Вконтакте
Pinterest