Як встановлювати програми на android

admin Статті Android

Як встановлювати програми на androidЯк встановлювати програми на android. Рано чи пізно власнику будь-якого телефону на ос андроїд стає мало того функціоналу, який надає телефон укомплектований виробником. На щастя для нас, під операційну систему android існує величезна кількість програм. Від невеликих утиліт, які вирішують одну просту функцію, до величезних програмних продуктів здатних наділити пристрій новими можливостями.

З технічної сторони питання, додаток на android представляє з себе файл з розширенням. аpk. По суті це простий архів, що містить файли програми та інструкції, за якими проводиться установка програми на android. Якщо є бажання заглянути всередину пакету для андроїда (. аpk), його можна відкрити будь-яким архіватором.

Способи встановлення програм на android

Існує кілька способів, як можна встановити додаток на android. Для деяких способів необхідно буде внести зміни в налаштуваннях, а саме довіряти установку програм з невідомих джерел. Для цього потрібно в настройках (Настройки/Settings->Програми/ Application Settings) поставити галочку в пункті Невідомі джерела/Unknown Sources.

Встановлення програм на android за допомогою програми Market

 

Встановлення програм на android за допомогою програми Market

Android Market - це онлайн-сервіс від Google з розповсюдження і продажу програм для андроїд. Додаток «Market» предустановленно на більшості пристроїв працюють на платформі андроїд. Він дозволяє переглядати, шукати і встановлювати програми з каталогу.

У лютому 2011 року з'явилася можливість шукати і вибирати програми на сайті market.android.com. Там же можна зробити установку програми на зареєстрований пристрій, для цього потрібно увійти на сайт під обліковим записом з пристрою.

market.android.com: Каталог програм для android

Установка програм на android за допомогою спеціальних утиліт

У тому ж андроїд маркеті можна знайти програми, за допомогою яких можна встановити гру або програму, якщо у вас вже є сам пакет (. аpk). У програмі android market виконайте пошук: «app installer». У результатах буде купа софта для установки програм під android. Як платних, так і абсолютно безкоштовних. У результатах можна буде помітити і файлові менеджери, але про це трохи пізніше.

Коли вибір інструменту зроблений, встановіть вибрану програму.

Наступним кроком буде перенесення пакета на пристрій. Виберіть доступний і зручний спосіб для перенесення файла пакета на флеш карту пристрою. Це може бути передача по bluetooth, або підключивши пристрій до комп'ютера як змінний диск.

Як встановлювати програми на android

Запустіть утиліту для інсталяції. В залежності від реалізації потрібно буде вказати шлях до пакета, або утиліта сама просканує флешку і надасть список пакетів, які можна встановити.

Ще однією опцією є використання файлового менеджера здатного самостійно встановлювати програми на android. Такі як Astro File Manager або ES File Explorer. В файловому менеджері знайдіть раніше скопійований пакет і запустіть, буде запропоновано встановити програму.

Встановлення програм на android з комп'ютера

І в цьому пункті є різноманітність варіантів установки.

Перший, він же самий простий, це використовувати програму від виробника. Приміром, HTC зі своїми апаратами поставляє програму HTC Sync. З її допомогою можна синхронізувати контакти та календар Outlook або контакти Outlook Express, а також закладки веб-браузера між настільним комп'ютером і телефоном. А також, вона дозволяє встановлювати програми на Android.

Другий спосіб для установки програм на android з комп'ютера, це використання комплекту розробника (SDK). Потрібно завантажити і встановити Android SDK і Android USB drivers, все це можна знайти на порталі для розробників андроїд. Після завершення установки, підключіть пристрій до комп'ютера за допомогою USB шнурка. Наступний і останній крок, це виконати команду: adb install path /file.apk

Є ще третій варіант, він гарний у використанні, але складний в установці і вимоги надаються до оточення. Програма Android Commander. Почнемо з вимог:

В телефоні повинні бути:

  • root права
  • BusyBox
  • встановлено Settings-> Applications-> Development-> USB debuging
  • USB шнурок

На комп'ютері встановлено:

  • windows
  • Android SDK
  • ADB USB Driver

Android Commander: управління програмами на пристрої

Android Commander крім функцій синхронізації і управління файлами дозволяє гнучко управляти програмами на пристрої з настільного комп'ютера. За допомогою Android Commander `а установка додатків на android з комп'ютера перетворюється у зручне і просте заняття. Крім цього, програма дозволяє зробити видалення програм android.

Установка програм на андроід за допомогою вбудованого браузера

Ще один простий спосіб, це установка ігор і додатків за допомогою браузера. В якості підготовчого етапу потрібно скопіювати файл пакета на карту пам'яті і адресному рядку браузера ввести наступне:

content :/ /com.android.htmlfileprovider/sdcard/com.program.apk

У нашому випадку com.program.apk - це ім'я файлу з програмою

Установка з GMail

Ще один елегантний і простий до неподобства спосіб, це відправити на пошту прописану в телефону файл. аpk. Додаток GMail його знає і в листі поруч з доданим файлом буде кнопка «встановити». Вам залишається тільки на неї натиснути, щоб стартувала установка програм на android.

Вконтакте
Pinterest