Adobe почала шифрувати дані, що збираються у користувачів Digital Editions

admin Новини ІТ-безпеки

Adobe почала шифрувати дані, що збираються у користувачів Digital EditionsЗіткнувшись з критикою за використання незахищених каналів зв'язку, компанія посилила безпеку програми для читання електронних книг.

У четвер, 23 жовтня, в Adobe заявили про те, що тепер дані, що збираються у користувачів програми Digital Editions, шифруватимуться. На цей крок компанію сподвигла критика з боку користувачів та експертів за відсутність шифрування.

На початку жовтня цього року з'ясувалося, що додаток Adobe Digital Editions 4 пересилає на сервери компанії дані про активність читачів. Більш того, дані відправлялися по незахищеному каналу - шифрування SSL/TLS не застосовувалося. Після цього в Adobe випустили оновлення 4.0.1 для Digital Editions, в якому передача даних здійснюється через HTTPS.

Представники Electronic Frontier Foundation розкритикували політику збору даних Adobe, назвавши передачу інформації по незахищеному каналу "підриває десятиліття роботи з захисту особистих даних споживачів".

Adobe збирає дані користувача відповідно до ліцензійної угоди з кінцевим користувачем Digital Editions. Інформація включає в себе назву та опис книги, дані про автора, мова книги, дату її придбання або, вартість та ISBN-номер книги, але не обмежується цим.

Вконтакте
Pinterest