Американська кредитна спілка допустила витік даних 85 тис. клієнтів

admin Новини ІТ-безпеки

Американська кредитна спілка допустила витік даних 85 тис. клієнтівКерівник кредитної спілки назвав інцидент безпеки звичайною людською помилкою. У найбільшій кредитній спілці американського Вермонта VSECU стався витік персональних даних клієнтів. В цілому в результаті витоку були скомпрометовані дані близько 85 тис. чоловік. Експерти Zecurion вважають, що причиною витоку є грубе порушення правил обробки конфіденційної інформації.

Пропажа стрічкових накопичувачів з клієнтською базою даних була виявлена ​​представниками кредитної спілки у вересні поточного року. Результати внутрішнього розслідування показали, що накопичувачі, з невідомих причин, порахували непотрібними і викинули на звалище. Між тим, на носіях у відкритому (незашифрованому) вигляді зберігалися персональні дані та відомості про транзакції членів союзу за період з 2002 року по 2012 рік.

Президент VSECU Стіві Пост (Steve Post) спростовує інформацію про порушення правил безпеки ІТ. Пост пояснює ситуацію, що склалася звичайною людською помилкою. На його думку, інцидент безпеки ніяк не загрожує членам кредитної спілки. Всім їм надається послуга кредитного моніторингу строком на 1 рік.

Вконтакте
Pinterest