Американські військові планували хакерську атаку на системи лівійської оборони

admin Новини ІТ-безпеки

Американські військові планували хакерську атаку на системи лівійської оборониПредставники адміністрації президента США Барака Обами активно обговорювали можливість злому комп'ютерних систем протиповітряної оборони Лівії.Нещодавно стало відомо про те, що представники адміністрації президента США Барака Обами активно обговорювали можливість злому комп'ютерних систем протиповітряної оборони Лівії.

Однак у кінцевому підсумку, представники адміністрації та деякі офіцери відмовилися від цієї ідеї, посилаючись на те, що це може створити прецедент для інших країн, включаючи Росію і Китай. Вони також піддали сумніву той факт, чи має президент повноваження для вирішення проведення хакерських атак без повідомлення Конгресу. Варто зазначити, що коли в березні поточного року почалися атаки на війська Каддафі, американські війська використовували звичайні дозволені прийоми воєнного часу (літаки, крилаті ракети і безпілотні літальні апарати) для нейтралізації радарів і ракет протиповітряної оборони Лівії.

Один з представників адміністрації президента США заявив: «Наші кіберможливості можна порівняти з феррарі, яку ви тримаєте в гаражі і використовуєте для тривалого прогону, а не просто для поїздки по місту».

Один з чиновників Міністерства оборони зазначив: «Кібератаки серйозно розглядалися нами, так як вони могли завдати шкоди протиповітряної оборони Лівії та зменшити загрозу для пілотів, однак ми не зважилися на це».

Вконтакте
Pinterest