Anonymous опублікували вихідний код pcAnywhere

admin Новини ІТ-безпеки

Anonymous опублікували вихідний код pcAnywhereПредставники Symantec заявили, що готові заплатити хакерам $ 50,000, якщо вони знищать вкрадені вихідні коди.

Учасники хакерського угруповання Anonymous заявили про крадіжку вихідного коду pcAnywhere, продукту Symantec для віддаленого управління комп'ютером. Про це повідомив один з учасників угруповання на своїй сторінці на Twitter. У повідомленні розміщено посилання на The Pirate Bay, за яким можна завантажити файл з вихідними кодами pcAnywhere.

Також на сайті Pastebin хакери опублікували листування, яке здійснювалася між хакером YamaTough, що взяв на себе відповідальність за викрадення вихідного коду ряду продуктів Symantec, і федеральним агентом, який видавав себе за співробітника Symantec. Представники Symantec заявили, що вони звернулися у Федеральну службу, як тільки хакери зв'язалися з ними.

Згідно опублікованих хакерами листів, представники компанії заявили, що готові заплатити хакерам $ 50,000, якщо вони знищать вкрадені вихідні коди, а також офіційно оголосять, що інформація про те, що вони зламали сервера Symantec, була брехнею.

Представники Symantec вели переговори з хакерами протягом трьох тижнів, обговорюючи умови оплати. Однак в останній момент угода зірвалася, і хакери опублікували в інтернеті архіви розміром в 1,27 Гбайт.

Вконтакте
Pinterest