Anonymous вкрали документи у Мінекономіки Польщі

admin Новини ІТ-безпеки

Anonymous вкрали документи у Мінекономіки ПольщіАктивісти здійснили крадіжку даних в рамках операції OpGoldenDawn.

Міжнародна група хакерів Anonymous виклала в інтернеті вкрадені з комп'ютерної мережі міністерства економіки Польщі документи - скани паспортів, запрошення, листування, повідомляє в четвер Польське радіо.

Перевіркою цих відомостей займаються Агентство внутрішньої безпеки та саме міністерство. «У зв'язку з інформацією про можливу публікації частини даних з відділу підтримки торгівлі та інвестицій робляться дії з посилення безпеки», - йдеться в заяві Мінекономіки.

Відомство підкреслює, що всі інформаційні системи працюють без перешкод. Викладені документи дозволяють зробити висновок про те, що зломщики зуміли отримати доступ до серверів міністерства 6 жовтня 2013, прокоментував експерт з безпеки даних Петро Кінцевий.

Опубліковані документи не представляють особливої ​​цінності, проте хакери в своєму зверненні пообіцяли викласти більше матеріалів. За їх словами, атака на сервери польського міністерства - це частина міжнародної акції OpGoldenDawn, від якої раніше постраждали Греція та ОБСЄ. Чим могли провинитися перед хакерами поляки, не роз'яснюється.

На початку 2012 року хакери на кілька днів блокували доступ до цілого ряду польських урядових сайтів. Це було відповіддю на готовність Варшави підтримати Торговельну угоду з боротьби з контрафакцією ( ACTA ), що посилює контроль за користувачами комп'ютерів.

Вконтакте
Pinterest