Атаковано Ruleaks.net і Rospil.info

admin Новини ІТ-безпеки

Атаковано Ruleaks.net і Rospil.infoСайт ruleaks.net, російський Wikileaks, вчора ввечері зазнав DDoS-атаки Сталося це через кілька годин після того як були опубліковані фотографії "палацу Путіна".

Як повідомляв текст на сайті, число одночасно відкритих підключень становило 25500. Один з російських учасників команди Ruleaks Станіслав Шакіров розповів на Habrahabr, що DDoS, ймовірно, відбувався без залучення ботнету.

Одночасно з Ruleaks постраждав ще один сайт "цивільної" спрямованості - rospil.info Олексія Навального. Правда, число одночасних підключень за можливу атаку "розпис" було істотно меншим. Середнє їх кількість становила 196 підключень в секунду. Втім, за повідомленням представника ресурсу, кількість відвідувачів було порівняно невеликим і відрізнялася від пікового в меншу сторону в чотири з лишком рази. Останнім великим дослідженням Навального стала критика формування і виконання замовлення на сайт Росспоживнагляду.(USB використали для атаки на смартфони)

Опубліковані параметри атак дозволяють говорити про те, що вони були дуже низькобюджетними і скромними за можливостями. Wikileaks після викладання дипломатичних матеріалів також був підданий DDoS, через що був змушений спішно міняти хостинг. Відповіддю на проблеми Wikileaks також став DDoS - група хакерів, що підтримують Wikileaks, організувала ряд атак на різні сайти.

Вконтакте
Pinterest