BitDefender: Порносайти - головне джерело загроз

admin Новини ІТ-безпеки

BitDefender: Порносайти - головне джерело загрозКомпанія BitDefender опублікувала результати дослідження, присвяченого сайтам "для дорослих". Як виявилося, 63% користувачів, які шукали в мережі "дорослий" контент, багаторазово стикалися з зараженням своїх комп'ютерів вірусами і троянами.

Фахівці BitDefender вивчали психологічні аспекти використання контента для дорослих, а також практичні наслідки і типи шкідливого програмного забезпечення, що поширюється через порносайти.

Більше 72% з 2017 опитаних у ході дослідження підтвердили, що шукали в мережі і відвідували сайти для дорослих (з них 78% чоловіків і 22% жінок). Крім того з'ясувалося, що вражаюче велику частку контенту (91%) складають відеоролики, які можна завантажити на локальний комп'ютер різними способами, в тому числі через торрент-клієнти і безпосередньо з сайтів. Друге за популярністю місце зайняли різні відео-сервіси реального часу, типу відео-чатів, набравши 72% популярності.(Цікаво - Amazon авторизує по схожих паролях)

У ході дослідження було встановлено, що 69% користувачів заходять на порносайти з дому, 25% з роботи і лише 6% з інших місць (інтернет-кафе і т.п.). Основними причинами доступу до "дорослого" контенту називають бажання розслабитися (54% опитаних) і цікавість (38%).

"Наше дослідження підтверджує, що користувачам варто двічі подумати, перш, ніж відвідувати порносайти, адже вони продовжують бути улюбленим майданчиком кібер-злочинців, - каже Сабіна Датку, аналітик електронних загроз і комунікацій компанії BitDefender. - Більше 60% опитаних підтвердили, що неодноразово мали проблеми з безпекою своїх комп'ютерів після відвідування сайтів для дорослих. Мета даного дослідження - змусити користувачів замислитися, наскільки розваги, що надаються такими сайтами, коштують втрати швидкодії комп'ютера та крадіжки особистих даних ".

Вконтакте
Pinterest