Британці більше всіх європейців занепокоєні рівнем безпеки онлайн-платежів

admin Новини ІТ-безпеки

Британці більше всіх європейців занепокоєні рівнем безпеки онлайн-платежівОпитування Європейської комісії показало, що половина жителів Великобританії підозрюють компанії в несумлінному використанні особистих даних.

Відповідно до проведеного Європейською комісією (European Commission, EC) дослідженню, порядку 56% жителів Великобританії стурбовані рівнем безпеки грошових платежів, здійснюваних в мережі Інтернет.

Крім того, 49% респондентів заявили, що з недовірою ставляться до компаній, що мають в своєму розпорядженні особисті дані своїх клієнтів. 89% британців, опитаних представниками EC, погодилися з думкою, що людям варто уникати невиправданого розкриття своїх особистих дані в мережі Інтернет.

Зазначимо, що опитування «EUROBAROMETER» було проведене серед 27 000 чоловік, що проживають на території всіх країн Євросоюзу, з метою вивчення інтернет-інтересів громадян.

Кількість підданих Великобританії, стурбованих безпекою онлайн-платежів, помітно перевищує результати опитування в цілому по Європі. Так лише 38% європейців вважають, що ця сфера потребує додаткового захисту.

У той же час 74% жителів Євросоюзу упевнені, що ризик стати жертвою кіберзлочинності значно виріс в минулому році. Така статистика, на думку ЄС, свідчить про підвищення рівня інформованості громадян про питання шахрайства в мережі Інтернет.

Вконтакте
Pinterest