Дії Anonymous привели до закриття метро

admin Новини ІТ-безпеки

Дії Anonymous привели до закриття метроГрупа хакерів Anonymous змусила поліцію Сан-Франциско на кілька годин закрити чотири станції метро. Нагадаємо, що вчора група хакерів закликала всіх небайдужих мешканців міста зібратися на одній із станцій метро для проведення мирної акції протесту проти дій підрозділу поліції району Bay Area Rapid Transit (BART).

За словами заступника начальника BART Дена Хартвіг (Dan Hartwig), арештів в цей день не проводилося. «Ми закрили станцію тому, що не хотіли піддавати ризику безпеку пасажирів і співробітників BART», - заявив він журналістам. «На платформу виходило багато людей, і вона ставала небезпечною ...», - підкреслив заступник начальника поліцейського підрозділу.

За кілька днів до цього співробітники підрозділу BART відключили зв'язок користувачів метро з їх стільниковими операторами для запобігання акцій протесту, пов'язаних з убивством 45-річного бездомного. Тисячі людей не могли здійснювати дзвінки, обмінюватися текстовими повідомленнями і навіть викликати службу порятунку.

Вконтакте
Pinterest