Експерт Google виступив за відмову від паролів

admin Новини ІТ-безпеки

Експерт Google виступив за відмову від паролівФахівець вважає, що необхідно розробити більш надійні способи авторизації користувачів. Віце-президент Google з безпеки Ерік Гроссе (Eric Grosse) заявив, що на сьогоднішній день паролі не є універсальним способом захисту облікових записів користувачів і для встановлення підвищення рівня конфіденційності необхідно використовувати нові способи авторизації.

Як зазначив фахівець з інформаційної безпеки в статті для останнього номера журналу IEEE Security & Privacy Magazine, в умовах, що склалися, коли хакери весь час намагаються роздобути облікові дані Інтернет-користувачів, необхідно знаходити більш сучасні способи захисту від несанкціонованого доступу до важливої ​​інформації.

«Як і багато експертів, ми згодні з тим, що сучасні засоби аутентифікації більш не здатні забезпечувати користувачів належним рівнем безпеки», - зазначає експерт, підкреслюючи, що одним з нових методів цілком може стати доступ за допомогою криптографічного ключа, що розміщується в USB-порті персонального комп'ютера.

Проблемою при використанні подібної технології може стати несумісність ключа з деякими браузерами. Для її вирішення Гроссе пропонує вендорам розробити спеціальні доповнення, що дозволяють використовувати ключ без завантаження додаткового стороннього ПЗ.Тим не менше, автор статті наголошує, що користувачам не вдасться повністю відмовитися від використання паролів, які можна зберегти для забезпечення більш високого рівня захисту персональної інформації про зміну особистих даних у обліковому записі.

Вконтакте
Pinterest