Експерти попереджають про появу банківського трояна для Linux

admin Новини ІТ-безпеки

Експерти попереджають про появу банківського трояна для LinuxКопію вірусу вже можна придбати на підпільних форумах за $ 2 тисячі.

Банківський троян, який отримав назву «Рука злодія» (Hand of Thief), в даний момент доступний для придбання (разом з подальшими оновленнями) на підпільних хакерських форумах за ціною від $ 2 тисяч, повідомляє дослідник з RSA Лімор Кессі (Limor Kessem) у своєму блозі .

За його словами, поточний функціонал програми включає розміщення бекдора на скомпрометованій Linux-системі і механізм захоплення даних з полів заповнення форм. При цьому самі хакери запевняють, що найближчим часом у вірусі з'явиться новий набір інструментів для web-ін'єкцій, що зробить його повноцінним банківським трояном. Автори вірусу також підкреслюють, що після випуску цього поновлення ціна Hand of Thief виросте до $ 3 тисяч.

Кессі також повідомляє, що в даний момент троян не здатен самостійно поширюватися через платформу Windows. Разом з тим, продавці стверджують, що Hand of Thief успішно пройшов випробування на 15 різних дистрибутивах Linux, в тому числі Ubuntu, Fedora і Debian.

Вконтакте
Pinterest