ФБР заарештувало хакера, який поширив фото оголеної Скарлет Йохансон

admin Новини ІТ-безпеки

ФБР заарештувало хакера, який поширив фото оголеної Скарлет ЙохансонФБР затримало в штаті Флорида зловмисника, якому вдалося роздобути несанкціонований доступ до поштових скриньок 50 знаменитостей.

35-річний житель Джексонвіль (Флорида) Крістофер Чейні (Christopher Chaney) був арештований за підозрою в отриманні несанкціонованого доступу до поштових скриньок знаменитостей і розкраданні персональних даних.

Після отримання доступу до облікових записів поштових сервісів, що належать Apple, Google і Yahoo, Чейні активував функціонал автоматичного перенаправлення, що дозволяло зловмисникові пересилати всі листи на різні контрольовані ним поштові ящики.

Жертвами Чейні стали Скарлет Йохансон (Scarlett Johansson), Міла Куніс (Mila Kunis), Крістіна Агілера (Christina Aguilera), Рене Олстед (Renee Olstead) і Симон Харуш (Simone Harouche). Нагадаємо, що у вересні поточного року фотографії оголеної кіноактриси Скарлет Йохансон були викладені в інтернет.

На даний момент у звинувачення немає доказ того, що Чейні здійснив злом на замовлення третьої сторони, тому розкрадання особистих фотографій, відероліков та інших даних не зв'язується з недавнім скандалом навколо корпорації Руперта Мердока.

Звинувачення розкриває тільки імена 5 жертв (Йохансон, Куніс, Агілера, Олстед і Харуш), інші 6 жертв згадуються тільки за ініціалами BP, JA, LB, LS, DF і B.G.

У разі визнання провини Чейні, йому загрожує до 121 років позбавлення волі у федеральній в'язниці. Під час арешту Чейні не чинив опір співробітникам ФБР.

Вконтакте
Pinterest