Франція набирає добровольців для боротьби з кіберзлочинністю

admin Новини ІТ-безпеки

Франція набирає добровольців для боротьби з кіберзлочинністюВлада скоординували створення групи резервістів з кібербезпеки. Уряд Франції вирішив залучити цивільні сили до боротьби зі злочинністю в цифровому просторі.

Так, Міністерство оборони держави повідомило, що так звана «група резервістів з кібербезпеки» буде надавати допомогу в підвищенні обізнаності, обговоренні та внесенні пропозицій з питань безпеки у цифровому просторі, як головного національного пріоритету.

За заяви представників Міністерства оборони Франції в даний час група резервістів налічує близько 40 добровольців. Всі учасники нової мережі будуть розділені на шість робочих груп. Перша з них буде включати в себе журналістів та осіб, зацікавлених у підвищенні рівня кібербезпеки, друга - буде поширювати інформацію про кіберзахист серед молоді. Третя і четверта групи будуть повідомляти про існуючі загрози керівництва дрібних підприємств і великих компаній. Діяльність п'ятої групи буде спрямована на «підтримку стратегічного мислення і технічних інновацій в університетах, лабораторіях та мозкових центрах».

У шостий робочої групи найбільш чітко визначена місія - «залучення населення», тобто залучення більшої кількості людей для підвищення рівня обізнаності з питань безпеки в ІТ.

Варто відзначити, що створення «групи резервістів з кібербезпеки» також націлене на залучення до тіснішої співпраці представників приватного та громадського секторів, що дозволить більш ефективно протистояти кіберзагрозам.

Вконтакте
Pinterest