Google стимулює учасників Pwn2Own зламувати Chrome

admin Новини ІТ-безпеки

Google стимулює учасників Pwn2Own зламувати ChromeЧерговий, п'ятий за рахунком, конкурс хакерів Pwn2Own пройде 9-11 березня в рамках конференції CanSecWest у Ванкувері. На цей раз призовий фонд сформований за допомогою компанії Google, яка чекає не дочекається, коли ж, нарешті, буде зламаний її браузер.

Нагадаємо, що ні у минулому, ні в позаминулому році учасники Pwn2Own не впоралися із захистом Google Chrome. Мабуть, з цієї причини Google виділив $ 20 тисяч, а також девелоперський ноутбук з Chrome OS на борту, з тим щоб додатково стимулювати хакерів.

Саме цей грошовий і матеріальний приз отримає той, хто зможе виявити критичну помилку в коді "Хрому" і успішно нею скористатися, продершись при цьому через "пісочницю" браузера. Якщо це виявиться не під силу нікому з учасників, на другий і третій день конкурсу завдання буде спрощено.(Цікаво -Microsoft знайшла ще два десятки дір у своїх продуктах)

За взломи Internet Explorer, Safari і Firefox хакери зможуть отримати тільки по $ 15 тисяч з $ 105-тисячного фонду, забезпеченого організаторами Pwn2Own, компанією TippingPoint. Переможцям також дадуть по ноутбуку з Windows 7 або Mac OS X, в залежності від того, який браузер вони виберуть у якості мішені.

Як і раніше, друга частина змагань буде присвячена смартфонам. Їх буде чотири - за кількістю мобільних платформ - Android, iOS,  BlackBerry OS і вперше, Windows Phone 7) Переможці отримають всі ті ж $ 15 тисяч разом з взламаним телефоном на додачу.

Згідно з умовами конкурсу, всі десктопні операційні системи будуть 64-бітними і оновленими до останньої RC-версії. А злом смартфона повинен відбуватися за мінімальної участі користувача або ж зовсім без нього.

Судячи з усього, багаторазовий переможець Pwn2Own Чарлі Міллер (Charlie Miller), що спеціалізується на Mac OS X, збирається знову взяти участь у конкурсі. У всякому разі, у своєму мікроблозі він висловив задоволення тим, що Safari менш захищений, ніж Chrome.

"Pwn2Own тепер пропонує 20K за атаку на Chrome. Повинно бути непросто; добре, що в Mac OS X браузер без" пісочниці ", - написав Міллер.

джерело

Вконтакте
Pinterest