Хакер продемонстрував «хмарний» софт для злому WiFi-мереж на конференції Black Hat

admin Новини ІТ-безпеки

«хмарний» софт для злому WiFi-мережДнями експерт з мережевої безпеки на ім'я Томас Рот на конференції Black Hat представив широкій громадськості створене ним програмне забезпечення, «заточене» під Amazon Web Services і призначене для взлому захищених WiFi-мереж. Захищена WPA-PSK WiFi мережа  сусідньої з компанією Тома організації була зламана за 20 хвилин.

Орендовані Томом потужності на AWS та сервіс Elastic Compute Cloud допомогли Тому Роту отримати доступ до декількох захищеним бездротових мереж, шляхом підбору ключа. За словами розробника, продуктивність орендованих ним потужностей на AWS дозволила перебирати приблизно 400 тисяч паролів в секунду. Все це, на думку Тома, ставить під загрозу безпеку бездротових мереж як окремих компаній, так і домашніх користувачів.(Раджу звернути увагу - сайт IBM піддався дефейсу.)

До Тома Рота кілька експертів по мережевій безпеці працювали з Amazon EC2 для демонстрації різноманітних вразливостей в захисті мереж, однак йому першому вдалося показати, що WiFi мережу можна досить легко зламати, використовуючи такий потужний інструмент.

Свої досягнення експерт продемонстрував на конференції Black Hat, на якій постійно демонструються унікальні технології злому, що вважалися неможливими.

До того, як з'явилися хмари від Amazon, брутфорс ключів захищених WiFi-мереж вважався якщо не неможливим, то досить складним і довгим процесом. А ось тепер, як ми бачимо, зламати навіть дуже добре захищену WiFi-мережа можна всього за 20 хвилин (а бездротова мережа у сусідів Тома Рота була захищена дуже добре, оскільки його сусіди - теж фахівці з мережевої безпеки).

Своє ПЗ і методику Том надав учасникам конференції та виклав в Мережі, стверджуючи, що все це зроблено не для того, щоб порушити закон, а для того, щоб застерегти системних адміністраторів. З часу релізу свого софта і технології, хакер оновив ПЗ, і тепер вважає, що WiFi мережу середньої захищеності можна зламати приблизно за 6 хвилин.

Вконтакте
Pinterest