Хакери атакували електронні пошти Microsoft і Yahoo

admin Новини ІТ-безпеки

Хакери атакували електронні пошти Microsoft і YahooЕлектронні пошти Microsoft і Yahoo! зазнали хакерської атаки поряд зі спробами зламати поштові скриньки сервісу Gmail, що належить Google. Про це повідомили представники американо-японської компанії з розробки антивірусного програмного забезпечення Trend Micro.

Нагадаємо, 2 червня стало відомо про масову кібератаку на поштові скриньки Google. Компанія заявила, що їй вдалося запобігти загрозі.

Як повідомлялося, серед користувачів Gmail, які піддалися діям комп'ютерних хуліганів, були політики США, Південної Кореї та інших країн Азії, а також військові та журналісти. Google звинуватила Китай в організації цієї кібератаки. Однак представники МЗС КНР заперечують причетність влади до атаки на Gmail.

За словами представника Trend Micro Нарти Вільневом, тоді ж зазнали кібератаки та поштові скриньки Microsoft і Yahoo! Хакери, як і у випадку з атакою на Google, швидше за все, також хотіли заволодіти особистими даними користувачів поштових скриньок, а також вмістом листування користувачів.

Вконтакте
Pinterest