Хакери більше цінують європейські банківські карти

admin Новини ІТ-безпеки

Хакери більше цінують європейські банківські картиЕксперти пояснюють це тим, що американські карти легше вкрасти, а з європейськими картами легше чинити злочини у США.

Після гучного судового розгляду над групою російських хакерів, які створили найбільше кіберзлочинне угрупування в історії, експерти вирішили з'ясувати, чому зловмисники продавали викрадені американські банківські картки по $ 10 за шт., а європейські - по $ 50.

Як пояснив колишній співробітник Секретної служби США, а сьогодні керівник відділу некомерційної організації Team Cyrmu, що досліджує інтернет-безпеку, Леві Гундерт (Levi Gundert) в інтерв'ю виданню The Washington Post, справа в тому, що американські карти менш захищені, і їх набагато легше скомпрометувати .

Гундерт відзначає, що в плані захисту користувачів Європейські держави вирвалися вперед. Так, при використанні європейської карти на території Європи, необхідно вводити захисний пін-код, тоді, як американські термінали і банкомати цього не вимагають.

Більше того, деякі європейські банки по вихідних повільніше обробляють інформацію, що дозволяє хакерам клонувати карту і використовувати декілька її копій.

Вконтакте
Pinterest