Хакери викрали персональні дані 1,3 млн клієнтів Orange France

admin Новини ІТ-безпеки

Хакери викрали персональні дані 1,3 млн клієнтів Orange France1,3 млн клієнтів великого оператора зв'язку Orange France стали жертвами витоку персональних даних. Відзначимо, що в нинішньому році це вже другий інцидент безпеки в телекомунікаційній компанії.

Хакери отримали доступ до 4,9 % користувачів з клієнтської бази Orange France. Їм вдалося викрасти імена, дати народження, номери телефонів і адреси електронної пошти, використовувані оператором в ході маркетингових кампаній.

У Orange France не розкривають подробиць здійснення атаки. Відомо, що на дослідження уразливості і визначення обсягу викрадених даних пішло майже три тижні. Компанія випустила повідомлення, попередивши користувачів про те, що їх персональна інформація може бути використана зловмисниками для здійснення фішингових атак через електронну пошту, SMS-повідомлення і телефонні дзвінки.

Деякі користувачі вже висловили своє обурення з приводу отриманих ними повідомлень про фішингові листи, в яких компанія нібито просить їх повідомити свої банківські дані. Проте, доказів того, що ці повідомлення пов'язані з даним витоком, відсутні.

Вконтакте
Pinterest