Хакери замаскували троянську програму під «Камасутру»

admin Новини ІТ-безпеки

троян Bckdr-RFMПід виглядом допомоги про секс під назвою «Справжня Камасутра» по мережі поширюється троянська програма Bckdr-RFM.

Фахівці з комп'ютерної безпеки виявили в Інтернеті шкідливу програму, яка маскується під посібник про секс, передає Naked Security.

Файл з троянцем видає себе за презентацію для Microsoft PowerPoint, але при цьому має розширення не. PPS, а. EXE. Після відкриття файлу "Real kamasutra.pps.exe" на екрані запускається слайд-шоу з 13 слайдів, в яких розповідається про сексуальні позиціях. У цей же час відбувається зараження комп'ютера.(Можливо вас зацікавить -Microsoft закрила три вразливості)

На комп'ютері шкідлива програма прописується під назвою AdobeUpdater.exe, тому багато користувачів приймають її за корисну утиліту і не видаляють. Заражений комп'ютер може використовуватися для DDoS-атак, розсилки спаму і інших цілей.

У класифікації антивірусної компанії Sophos цей троянець носить назву Troj/Bckdr-RFM.

Раніше хакери видавали шкідливе ПЗ за оновлення для браузера Firefox, гри «Змійка» і Angry Birds і навіть за запрошення на церемонію вручення Нобелівської премії.

Вконтакте
Pinterest