Іран заперечує причетність до злому американських банків

admin Новини ІТ-безпеки

Іран заперечує причетність до злому американських банківЧиновники Ірану стверджують, що за допомогою звинувачень США намагаються подати державу в якості глобальної кіберзагрози.

Начальник цивільної оборони Ірану Голамреза Джалілі (Gholam Reza Jalali) спростував інформацію про причетність держави до хакерських нападів на великі американські банки. Джалілі заявив, що своїми заявами Америка намагається представити Іран як існуючу в кіберпросторі загрозу.

«Іран не зламував американські банки», - заявив Джалілі порталу Fars News Agency.

Нагадаємо, що минулого тижня західні ЗМІ повідомляли, що мусульманські хакери неодноразово здійснювали напади на Bank of America, JPMorgan Chase & Co і Citigroup Inc. Всі атаки були частиною кампанії, орієнтованої проти Сполучених Штатів Америки.

NBC News повідомляли з посиланням на джерела в Агентстві національної безпеки США, що атаки на сайти великих американських банків були «масштабними і постійними» і здійснювалися для того, щоб завдати «функціональний і значний збиток».

Reuters повідомляв, що цільові атаки на Bank of America, JPMorgan Chase & Co і Citigroup Inc проводилися в якості помсти за напади на ядерну інфраструктуру Ірану в 2010 році вірусом Stuxnet, який імовірно розроблявся США.

У відповідь на всі ці заяви Джалілі повідомив, що США намагається подати Іран в якості глобальної загрози і за рахунок держави виправдати Америку та Ізраїль, які раніше нападали на нього.

Вконтакте
Pinterest