Ізраїль має намір вкласти мільйони доларів у кібервійська

admin Новини ІТ-безпеки

Ізраїль має намір вкласти мільйони доларів у кібервійськаІзраїль готовий витратити мільйони доларів на створення елітних кіберпідрозділів. Як повідомляє The Telegraph, в єврейській державі гостра нестача «кібербойових частин». У зв'язку з цим уряд розшукує в єврейській діаспорі молодих людей зі здібностями до програмування, для залучення їх до роботи в Intelligence Corps Unit 8200 (підрозділ радіоелектронної розвідки 8200).

Ведучий чиновник Управління трудових ресурсів Едіот Аранот повідомляє: «Стало ясно, що попит на солдатів у цій області зростає, тому ми шукаємо рішення не тільки в Ізраїлі, але і за кордоном».

Найближчі п'ять років ізраїльські збройні сили мають намір збільшити потужність своїх кібервійськ. Глава військової розвідки генерал-майор Авів Кочаві виділив близько 500 млн. доларів на кібер-програму.

Провідний експерт з питань кібервійни Ізраїлю генерал-майор Ісаак Бен Ісраель підтверджує, що готовність до військових дій в кібер-просторі є одним з нових стовпів в їх плані, включаючи оборону, і наступ. При цьому він називає припущення про те, що Ізраїль розшукує за кордоном кібервоінів, «надуманими».

«Кібертехнології - нова зброя у війни. Щоб захистити себе, ми повинні домінувати в цій області», - додав він.

Вконтакте
Pinterest