50% користувачів не змінюють паролі встановлені за замовчуванням

admin Новини ІТ-безпеки

50% користувачів не змінюють паролі встановлені за замовчуванням25% учасників дослідження регулярно змінюють свої паролі, 24% - рідко змінюють пароль, решта ж міняють його «від випадку до випадку» або майже ніколи.

Представники компанії ElcomSoft провели дослідження для того, щоб з'ясувати, як користувачі відносяться до використовуваних ними паролів, а також політики безпеки в організації, в якій вони працюють.

В рамках дослідження ElcomSoft проводила опитування, 50% учасників якого складали співробітники організацій, що працюють в IT-галузі, а також в освітній, фінансовій, урядовій та військових областях.

Менше 30% респондентів зізналися, що ніколи не забували паролі. Найбільш частими причинами, по яких користувачі забували паролі, виявилися нечасте використання ресурсу (28%), не записування пароля (16%), а 13% опитаних зізналися, що забули пароль, побувавши у відпустці.

Тільки 25% учасників опитування зазначили, що регулярно змінюють свої паролі, 24% - рідко змінюють пароль, решта ж міняють його «від випадку до випадку» або майже ніколи.

Дослідження компанії ElcomSoft показало наскільки необережно користувачі відносяться до паролів, встановлених для них за замовчуванням. Тільки 28% респондентів заявили, що завжди міняють такі паролі, а 50% опитаних, як правило, зберігають паролі за замовчуванням.

В опитуванні також присутнє питання про рівень політики безпеки організації, в якій працюють респонденти. 61% опитаних заявили, що вони повністю або частково не згодні з існуючою політикою безпеки свого роботодавця. 76% респондентів відзначають, що воліли б мати більш високий рівень безпеки, а 24% - нижчий рівень.

Вконтакте
Pinterest