LinkedIn підтвердила витік паролів своїх користувачів

admin Новини ІТ-безпеки

LinkedIn підтвердила витік паролів своїх користувачівКерівництво соціальної мережі приносить своїм клієнтам вибачення за незручність.

Соціальна мережа LinkedIn підтвердила факт витоку бази даних паролів частини своїх користувачів. Про це в корпоративному блозі повідомив директор компанії Вісенте Сільвейра (Vicente Silveira).

«Ми можемо підтвердити, що частина паролів, які були скомпрометовані, відносяться до облікових записів LinkedIn. Ми продовжуємо вести розслідування ситуації...», - заявив Сільвейра. Керівник соціальної мережі також відповів, що власники скомпрометованих облікових записів отримають повідомлення електронної пошти з інструкціями щодо скидання паролів, а також з поясненнями причин виниклих незручностей.

«Ми приносимо щирі вибачення за незручність, викликанe по відношенню до наших учасників. Ми сприймаємо безпеку своїх членів дуже серйозно», - заявив Вісенте Сільвейра.

Нагадаємо, що вчора з облікового запису LinkedIn в Twitter було опубліковано повідомлення наступного вмісту: «Наша команда продовжує розслідування, але на поточний момент ми не можемо підтвердити появи якоїсь вразливості». У вільному доступі виявився файл розміром в 118 МБ, що містить 6458021 хешей паролів.

Вконтакте
Pinterest