McAfee: звіт про майбутні загрози 2012

admin Новини ІТ-безпеки

McAfee: звіт про майбутні загрози 2012У 2012р. очікується збільшення кількості загроз для мобільних платформ, часте використання фальшивих цифрових сертифікатів, а також напади на ключові об'єкти інфраструктури.

Фахівці компанії McAfee підготували звіт про загрози, з якими можуть зіткнутися користувачі мережі Інтернет в 2012 році. Експерти відзначають, що майбутні атаки будуть націлені на політиків, інфраструктуру, а також громадських діячів.

«Багато які з атак, які будуть проводитися в 2012 році, вже були зафіксовані в 2011 р. - заявив віце-президент McAfee Labs Вінсент Уіфер (Vincent Weafer). - Ми спостерігаємо за тим, як кіберзлочинці покращують свої інструменти і шкідливе програмне забезпечення, і готові залишити свій слід в 2012р. ».

McAfee: кіберзагрози в 2011 році

Експерти McAfee відзначають, що в 2012р. хакери будуть націлюватися на промислові системи, багато з яких не забезпечені належною системою безпеки.

У 2012р. очікується, що рекламодавці будуть використовувати техніку спамерів для розсилки реклами послуг і товарів тим користувачам, які дали свою згоду на отримання відповідного контенту.

У звіті McAfee вказується, що в 2012р. хакери будуть удосконалювати свої навички для розкрадання банківських реквізитів за допомогою шкідливого ПО для мобільних пристроїв. Інтерес хакерів до мобільних платформ пов'язаний з тим, що зараз все більше користувачів управляють своїми фінансовими засобами використовуючи мобільні пристрої.

Фахівці McAfee також звертають увагу на хакерські групи, заявляючи, що вони об'єднаються з «фізичними демонстрантами» і будуть активно атакувати політичних діячів, суддів, а також представників правоохоронних органів.

У компанії очікують збільшення кількості підроблених сертифікатів у 2012р. Це пов'язано з тим, що організації і домашні користувачі довіряють цифровим сертифікатам, однак недавні події, пов'язані з Digi Nonar, доводять, що захист цифрового підпису не настільки надійний. Впровадження фальшивих цифрових сертифікатів хакерами вплине на ключові об'єкти інфраструктури, безпечне використання браузерів, а також грошові перекази.

Вконтакте
Pinterest