Microsoft передає ФБР персональні дані користувачів

admin Новини ІТ-безпеки

Microsoft передає ФБР персональні дані користувачівГрупа хакерів під назвою Сирійська Електронна Армія (СЕА) скомпрометувала аккаунт і блог Microsoft в Twitter на початку цього року, про що компанія повідомила в своєму обліковому запису. Представники корпорації зазначили, були вкрадені документи, в яких містилася інформація про запити правоохоронних органів.

На цей раз СЕА зуміла успішно зламати відділ з перехоплення цифрових даних ФБР (Digital Intercept Technology Unit, DITU), звідки вони і вилучили дані Microsoft, а також детальний опис вартості особистої інформації, що означає, що компанія бере оплату за кожен документ, наданий агентам ФБР.

Згідно з секретними даними, Microsoft отримала $ 145 100 в грудні 2012 року. За кожний запит даних компанія отримувала $ 100. У серпні 2013 ставка за запитом збільшилася до $ 200, а останній рахунок, датований листопадом 2013 року, показав суму в розмірі $ 281 000.

Ці документи демонструють як часто відомство закликає технологічні компанії надавати інформацію. Можливо, Microsoft не єдина корпорація, яка стягує гроші з уряду за надання інформації.

Вконтакте
Pinterest