Microsoft підтвердила наявність вразливості в ОС Windows

admin Новини ІТ-безпеки

Microsoft підтвердила наявність вразливості в ОС WindowsЗа даними розробників, ймовірність використання вразливості хакерами невелика.

Згідно з повідомленням в офіційному німецькому блозі компанії Microsoft, фахівці підтвердили наявність небезпечної вразливості в ОС Windows. Співробітникам компанії вдалося відтворити помилку на 64-бітній версії операційної системи Windows 7 за допомогою спеціально сформованої HTML-сторінки, відкритої в браузері Safari.

Як відзначили в компанії, на 32-бітній версії Windows 7 помилку відтворити не вдалося.

«Наші колеги в США вважають, що вразливість не буде використовуватися для зараження системи шкідливим ПЗ», - випливає з повідомлення. Представники Microsoft стверджують, що пролом дозволяє виконати довільний код на системі, однак це важко здійснити. У зв'язку з цим, розробники поки не мають наміру публікувати повідомлення з безпеки.

Варто відзначити, що вразливість знаходиться в компоненті операційної системи win32k.sys, до якого часто звертаються браузери. Це дозволяє припускати, що вразливість також зачіпає браузер Internet Explorer. «Це одна з причин, по якій приватним споживачам і бізнес-користувачам настійно рекомендується оновитися до IE9», - застерігають представники Microsoft.

На даний момент, компанія проводить розслідування і активно співпрацює з корпорацією Apple для усунення вразливості.

Вконтакте
Pinterest