Microsoft закрила три вразливості в Windows

admin Новини ІТ-безпеки

Microsoft закрила три вразливості в WindowsMicrosoft опублікувала першу в новому році порцію бюлетенів безпеки з описом нових «дірок» у своїх продуктах.

Всього корпорація закрила три вразливості в операційних системах Windows різних версій. «Критичними» названі помилки, виявлені в компонентах Microsoft Data Access: зловмисники теоретично можуть дістати несанкціонований доступ до віддаленого комп'ютера і захопити над ним повний контроль. Проблема зачіпає Windows ХР, Windows Vista, Windows 7, а також серверні варіанти ОС.

Ще одна вразливість отримала статус «важлива». Вона виявлена в менеджері Windows Backup Manager; за певних умов «діра» дозволяє виконати на машині довільний програмний код.(Також цікаво - Microsoft блокує атаки на IE)

Завантажити патчі можна через служби Windows Update, Microsoft Update, вбудовані в Windows засоби автоматичного оновлення і через веб-сайт корпорації.

До речі експерти попереджають, що вже відомо як мінімум про п'ять інших уразливість в ПЗ Microsoft, «латок» для яких поки не існує. Проблеми, зокрема, виявлені в браузері Internet Explorer з шостої по восьму версію ...

Вконтакте
Pinterest