Microsoft знайшла ще два десятки дір у своїх продуктах

admin Новини ІТ-безпеки

Microsoft знайшла ще два десятки дір у своїх продуктахMicrosoft підготувала до випуску чергову порцію патчів, які стануть доступні для завантаження 8 лютого.

Всього корпорація має намір опублікувати 12 бюлетенів безпеки з описом 22 уразливостей в операційних системах Windows різних версій, браузері Internet Explorer, редакторі діаграм і блок-схем Visio, а також наборі серверів для онлайн служб IIS.

Деякі з «дірок» охарактеризовані як критично небезпечні - а значить, можуть використовуватися з метою захоплення повного контролю над віддаленим комп'ютером.

Відзначається, що в число апдейтів увійдуть «заплатки» для трьох вразливостей, інформація про які вже гуляє по Мережі. Приміром, одну з «дір» виявлено в Windows: проблема пов'язана з обробкою мініатюр зображень всередині папок.

Разом з патчами з'явиться оновлена версія утиліти Windows Malicious Software Removal Tool для видалення найбільш поширених шкідливих програм.

Для завантаження «латок» можна буде скористатися службами Windows Update, Microsoft Update або вбудованими в Windows засобами автоматичного оновлення.

А у OpenSSH виправлено вразливість.

Вконтакте
Pinterest