На підпільних форумах почали продавати нові експлоїти для web-серверів Nginx і Apache

admin Новини ІТ-безпеки

На підпільних форумах почали продавати нові експлоїти для web-серверів Nginx і ApacheДодаток Effusion призначений для розміщення шкідливого контенту на атакуємому web-сайті.

На підпільних форумах зловмисники почали продавати новий шкідливий додаток, функціонал якого працює з ядром web-серверів Apache та Nginx, повідомляє ComputerWorld з посиланням на дослідників з IntelCrawler.

Вірус, що отримав назву Effusion, призначений для здійснення атак на відвідувачів скомпрометованих web-ресурсів. Так, програма володіє функціоналом, що дозволяє віддалено впровадити шкідливий контент на цільовий web-сайт.

Передбачається, що за допомогою Effusion хакери будуть перенаправляти користувачів зламаних порталів на інші шкідливі ресурси, що знаходяться під контролем зловмисників. Крім того, вірус придатний для здійснення соціального інжинірингу.

Цікаво також, що вразливими є web-сервери Nginx починаючи з версії 0.7 і до останнього стабільного оновлення. Загрозі також схильний Apache для 32 - і 64 - бітових версій Linux і FreeBSD.

Вконтакте
Pinterest