Найпопулярніший пароль у власників iPhone - 1234

admin Новини ІТ-безпеки

Найпопулярніший пароль у власників iPhone - 1234Комбінація "1234" є самим популярним паролем у власників смартфона iPhone, а десятка найпопулярніших паролів становить 15% від загального числа секретних комбінацій, використовуваних користувачами смартфона Apple, з'ясував розробник програми Big Brother Camera Security Даніель Амітей (Daniel Amitay).

Творець додатка Big Brother Camera Security додав спеціальний код в програму, що дозволило йому збирати паролі, що застосовуються користувачами. Амітей стверджує, що паролі збиралися анонімно, і користувачам це нічим не загрожує. Зібравши дані про більш ніж 200 тисячах паролів, він провів на їх основі своє дослідження.

"Оскільки паролі програми Big Brother майже ідентичні паролів для блокування iPhone, я подумав, що зібрана інформація буде тісно корелювати з фактичними паролями від iPhone", - стверджує Амітей.

У десятку найпопулярніших паролів, крім комбінації "1234", увійшли "0000", "2580", "1111", "5555", "5683", "0852", "2222", "1212" і "1998" (у порядку убування популярності). Амітей стверджує, що більшість паролів являють собою типові форми - однакові цифри, лінія цифр або повторення символів. Винятком представляється пароль "5683", але і він є цифровий інтерпретацією слова "Love" - ​​аналога популярного пароля "iloveyou".

За даними дослідження, десятка найпопулярніших паролів становить 15% від загального числа секретних комбінацій, використовуваних користувачами iPhone. Це означає, що зловмисник може підібрати пароль до одного з семи iPhone, просто перебравши найпопулярніші комбінації.

У Топ-50 найпопулярніших паролів також потрапили числа 1990-2000, а в Топ-100 - 1980-1989. Амітей вважає, що користувачі прив'язують пароль до року свого народження або року закінчення навчання.

В кінці травня фахівці з криптографії з російської компанії Elcomsoft, що займається розробкою програмного забезпечення, знайшли спосіб розшифрувати всі дані, що зберігаються на iPhone 4 (iOS 4.3). На думку представників компанії, нова розробка дозволить криміналістам, що розслідують злочини, отримати доступ до абсолютно всієї інформації, що міститься в iPhone підозрюваного: до пошти, контактів, історії викликів, SMS-повідомлень, в тому числі віддалених, даних з календаря, геолокаційних даних, акаунтів голосової пошти і їх налаштувань, а також історій відвідин веб-сторінок.

Уразливі для атак хакерів і власники Android-пристроїв. За даними дослідження німецьких фахівців з інформаційної безпеки, експлуатуючи уразливості системи Android, хакери можуть через Wi-Fi отримати доступ до контактів та календаря Gmail-аккаунта користувача, а також облікового запису веб-сервісу фотографій Picasa. Зловмисник може не тільки скопіювати, але і модифікувати інформацію, що міститься в акаунтах користувача даних сервісів. Ця проблема була виправлена ​​в останній версії системи, однак 99,7% пристроїв працюють на більш ранніх версіях Android, в яких вразливість зберігається.

Вконтакте
Pinterest