Сайти влади Південної Кореї знаходяться під DDoS-атакою

admin Новини ІТ-безпеки

Сайти влади Південної Кореї знаходяться під DDoS-атакоюВчора о 10 ранку за місцевим часом (3 ранку за київським) почалася DDoS-атака на сайти урядових структур і великих компаній Південної Кореї, повідомляє інформаційне агентство Yonhap із посиланням на антивірусну компанію AhnLab і джерела в уряді.

За даними, наведеними антивирусниками та інтерпретованими журналістами Yonhap, у четвер увечері невідомі зловмисники "хакнули" сайти двох південнокорейських файлообмінних мереж і впровадили у файли шкідливий код. По всій видимості, це всього лише означає, що хтось виклав у місцеві торенти файли з троянської начинкою.

Вранці з заражених таким чином користувача комп'ютерів на ряд сайтів почалася розподілена атака на відмову в обслуговуванні. Серед 29 веб-ресурсів, що потрапили під удар, виявилися сайти адміністрації президента Південної Кореї, Міністерства закордонних справ і торгівлі, а також найбільшого банку країни Kookmin Bank. Кількість заражених комп'ютерів, що беруть участь в атаці, оцінюється в 4,3-11 тисяч.

Крім того, о 18:30 за місцевим часом очікувалася нова атака, яка повинна була торкнутися 40 сайтів (очевидно, це випливає з коду трояна, проаналізованого фахівцями AhnLab). Поки що інформації про другу хвилю атаки не надходило.

Даних про те, що це за хакери, які поширили антиурядові DDoS-боти, поки немає. Не виключено, що незабаром в усьому звинуватять Північну Корею (причому не приватних хакерів, а тих що працюють на уряд, оскільки у простих смертних в КНДР інтернету немає).

Нагадаємо, що DDoS-атаки на південнокорейські сайти проводилися влітку 2009 року, і їх організатором назвали саме недружнього північного сусіда. Правда, незабаром окремі експерти з кібербезпеки висловили з цього приводу сумніви.

P.S.У Chrome виправлено 19 вразливостей

Вконтакте
Pinterest