Суд Франції схвалив реверс-інжиніринг протоколів Skype

admin Новини ІТ-безпеки

Суд Франції схвалив реверс-інжиніринг протоколів SkypeПриватна компанія, звинувачена представниками Microsoft в поширенні вихідного коду сервісу ip-телефонії, визнана невинною.

Проходивший тривалий час у Франції судовий розгляд між Microsoft і керівниками компанії Vest Corporation прийняв несподіваний поворот. Звинувачення в незаконному поширенні вихідних кодів Skype, пред'явлені софтверним гігантом на адресу Крістіана Дюранда ( Christian Durandy ) і Шона О'нейла ( Sean O'Neill ), були відхилені, повідомляє видання basse-normandie.

Претензії Microsoft полягали в тому, що французи розробляли дублююче Skype програмне рішення ( через законодавчу заборону французького уряду на використання цієї служби ) шляхом реверс-інжинірингу протоколів Skype, а також використовували вихідні коди сервісу ip-телефонії.

Зазначимо, що ще в 2010 році О'Нейл опублікував у відкритому доступі вихідні коди обфусцірованного алгоритму генерації ключа RC4. Використання цієї інформацію дозволяє розшифрувати трафік між користувачем і суперноди Skype ( при цьому ключі шифрування в алгоритмі не використовуються).

Зрештою, французький суд вирішив зняти з підприємців всі звинувачення, а компанію Microsoft зобов'язав виплатити компенсацію морального збитку в розмірі 1 тисячі євро.

Вконтакте
Pinterest