У BitCoin викрали $ 250,000

admin Новини ІТ-безпеки

У BitCoin викрали $ 250,000Хакерам вдалося отримати доступ до незашифрованого резервного сховища ключів BitCoin. Невідомі хакери викрали приблизно $ 250,000 у компанії BitFloor, системи обміну валют BitCoin. За словами власника ресурсу, засобів для відшкодування збитків потерпілим, у нього на даний момент немає.

BitCoin являє собою електронну валюту, яка генерується комп'ютерною системою шляхом вирішення математичного рівняння. Кожен BitCoin являє собою секретне число, захищене від неавторизованих переказів публічним криптографічним ключем, пов'язаним з 34-символьним кодом з літер «адресою», закріпленим за користувачем.

Криптографічні системи, які використовуються в BitCoin, розроблені таким чином, щоб сторонній користувач не мав практично ніяких можливостей отримати секретний ключ для проведення транзакцій. За словами Романа Штільмана (Roman Shtylman), засновника BitFloor, хакери отримали доступ до незашифрованого резервного сховища ключів, які згодом були використані для передачі «монет».

«(Резервна копія - ред.) Була зроблена, коли я реалізовував поліпшення, і поміщена в незашифровану область диска», - заявив Штільман, додавши, що він не буде розкривати докладні причини свого вчинку.

У результаті витоку даних хакерам вдалося вкрасти близько 24,000 BitCoin, кожен з яких на сьогоднішній день коштує близько $ 10.46.

«У самому крайньому випадку я буду зобов'язаний повністю відключити BitFloor та ініціювати погашення діючих облікових записів, використовуючи доступні засоби, - заявив Шильман. - У мене залишилися журнали з усіма обліковими записами, торгами і перекладами. Я знаю точно, скільки грошей у кого є як на доларовому, так і на BTC (BitCoin) рахунку. В ході атаки ніякі записи не постраждали».

Одним із способів повернення коштів користувачам Шильман вважає залучення коштів інвесторів, які змогли б оплатити поточні заборгованості, що дозволило б службі продовжити існування.

Вконтакте
Pinterest