У Facebook виявлено троян, який викрадає фінансові дані користувачів

admin Новини ІТ-безпеки

У Facebook виявлено троян, який викрадає фінансові дані користувачівШкідлива програма встановлюється на пристрій, після чого працює у фоновому режимі.

Згідно з даними Daily Mail, експертам з ІБ вдалося виявити нову шкідливу програму, поширювану через соцмережу Facebook. Даний троян викрадає фінансові дані користувачів.

Як стверджують фахівці, шкідлива програма встановлюється на пристрій після того, як користувач проходить по шкідливому ​​посиланні. Потім троян працює у фоновому режимі. На поточний момент ІБ-експерти стверджують, що всі посилання були видалені.

Після інсталяції вірус починає відстежувати дії користувача і перехоплювати будь-які дані, введені в системах інтернет-банкінгу, онлайн-магазинах і ін. Зібрана інформація перенаправляється зловмисникам, які отримують можливість незаконно знімати грошові кошти з рахунків своїх жертв.

Представник Facebook заявив, що сайт досліджується на наявність шкідливого ПЗ і пропонує різні варіанти систем безпеки, такі як сканування і виправлення шкідливих програм на мобільних пристроях.

Зазначимо, що це не перший випадок виявлення шкідливого ПЗ в Facebook. Серед вірусів, що атакували соцмережу, ІБ-експерти усували троян ZeuS, головною метою якого також була крадіжка даних про облікові записи користувачів.

Вконтакте
Pinterest