У Франції затримано творців троянської програми для мобільних пристроїв на базі Android

admin Новини ІТ-безпеки

У Франції затримано творців троянської програми для мобільних пристроїв на базі AndroidЯк повідомляє Help Net Security, двоє жителів Франції звинувачуються в створенні троянської програми, за допомогою якої вони викрадали кошти у користувачів мобільних пристроїв на базі ОС Android.

Розслідування у справі підозрюваних тривало 2 місяці і 24 лютого 2012 їм були пред'явлені звинувачення в скоєнні злочину, пов'язаного з використанням комунікаційних та інформаційних технологій.

Французькі правоохоронні органи заявляють, що збиток, який завдали користувачам зловмисники, становить 100 тис. євро.

Розроблена зловмисниками троянська програма, яку фахівці Лабораторії Касперського назвали Foncy, націлювалась на користувачів з деяких європейських країн і Канади. Після установки на мобільний пристрій жертви, троянська програма відправляє 4 SMS-повідомлення на преміум номери, кожне з яких оцінюється в 4,5 євро.

Після того, як програма отримує відповідь з преміум номера, вона ховає повідомлення від користувача і відправляє SMS на номер мобільного телефону, зареєстрований у Франції. Таким чином, зловмисники хотіли відстежувати кількість відправлених ними повідомлень.

За весь час існування шкідливої ​​програми її жертвами стали 2 тис. користувачів мобільних пристроїв на базі Android.

Вконтакте
Pinterest