У Шрі-Ланці заарештували 114 інтернет-шахраїв з Китаю

admin Новини ІТ-безпеки

У Шрі-Ланці заарештували 114 інтернет-шахраїв з КитаюЗа даними поліції, заарештовані підозрюються в скоєнні протизаконних валютних операцій.

Поліція Шрі-Ланки заарештувала 114 громадян Китаю, підозрюваних у вчиненні протизаконних валютних операцій в мережі Інтернет. Рейди правоохоронців проводилися 22 грудня в околицях Коломбо, найбільшого міста республіки.

Як зазначили в поліції, операції проводилися з ініціативи китайських колег, які попросили про надання допомоги в затриманні крупної групи шахраїв.

«Їм були пред'явлені звинувачення в скоєнні злочинів, передбачених законом про кіберзлочинність», - прокоментував один з юристів, які допомагали слідству.

Один з керівників азіатської поліції Прішанта Джаякоді (Prishantha Jayakodi), у свою чергу, зазначив: «Вони обманювали своїх співвітчизників змушуючи їх обманним шляхом переводити гроші на сторонні рахунки, відкриті в Шрі-Ланці на свої ж імена». За його словами, жертвами шахраїв ставали виключно громадяни Китаю.

Крім того, Джаякоді зазначив, що вирахувати місцезнаходження зловмисників вдалося після того, як вони розширили свою діяльність в Мережі і відкрили декілька колл-центрів на території країни.

Вконтакте
Pinterest