У США створюють ідеальний інструмент захисту від кібершпіонажу

admin Новини ІТ-безпеки

У США створюють ідеальний інструмент захисту від кібершпіонажуФахівці в області криптографії спільно з представниками державних служб працюють над створенням інструментів для захисту користувачів від всіляких видів кібератак.

Американські програмісти спільно з урядовими службами працюють над створенням нової програми шифрування, яка повинна захистити користувача від всіляких видів кібершпіонажу.

Один з розробників нової програми Філіп Ціммерманн (Philip Zimmermann), відомий як творець пакета програмного забезпечення для шифрування електронної пошти Pretty Good Privacy (PGP), виступив ініціатором створення продукту, здатного захистити користувача від різних способів шпигунства в мережі Інтернет.

Як повідомив Ціммерманн, група фахівців з криптографії має намір створити компанію під назвою Silent Circle, яка буде надавати інструменти для шифрування електронної пошти, коротких повідомлень, телефонних дзвінків і систем відеоконференцій. На сьогоднішній день над створенням Silent Circle працюють кілька інженерів PGP, включаючи самого Ціммерманна, співробітники криптографічного підрозділи військово-морських сил США, а також кілька незалежних програмістів.

За даними розробників, Silent Circle надаватиме інструменти захисту від різних видів шпигунства власникам ПК і смартфонів, організовуючи захищені канали зв'язку. Silent Circle буде працювати за схемою, за якою раніше поширювалася програма Ціммерманна PGP - частина функціоналу буде безкоштовною, частина буде надаватися на платній основі.

Очікується, що Silent Circle, яку творці планують випустити в липні поточного року, стане оптимальним рішенням для бізнесменів, часто працюють за межами офісу, проте отримують доступ до конфіденційної інформації.

Вконтакте
Pinterest