У США вводиться програма підготовки фахівців в області кібербезпеки

admin Новини ІТ-безпеки

У США вводиться програма підготовки фахівців в області кібербезпекиАгентство національної безпеки США планує створити центри підготовки фахівців в галузі забезпечення кібербезпеки на базі ВНЗ країни.

Агентство національної безпеки США (АНБ) почало створювати на базі навчальних закладів країни Центри підготовки фахівців в галузі забезпечення кібербезпеки (National Centers of Academic Excellence in Cyber ​​Operations Program, CAE).

Як повідомляється на сайті відомства, розробка спеціальної програми за підтримки уряду має забезпечити підвищення рівня безпеки кіберпростору.

Програма створена для того, щоб визначити ті навчальні заклади, які пропонують поглиблені технічні та міждисциплінарні навчальні програми, зосереджені на таких галузях, як інформатика, обчислювальна техніка та електротехніка. Крім того, використання урядової програми CAE дозволить її учасникам удосконалити свої знання на літніх семінарах АНБ.

Після суворого процесу відбору, в цьому місяці АНБ вибрала перші чотири навчальних заклади, які отримали програми CAE на 2012-2013 навчальний рік. Переможцями відбору АНБ стали:

Програма АНБ буде доповнювати 145 існуючих центрів CAE, які дозволяють забезпечити наукові дослідження в сфері забезпечення кібербезпеки під контролем АНБ та Департаменту внутрішньої безпеки (Department of Homeland Security).

Вконтакте
Pinterest