"В Контакті" посилили заходи з боротьби з шахраями

admin Новини ІТ-безпеки

altГендиректор "Вконтакті" Павло Дуров повідомив про посилення заходів з боротьби з шахраями, що розсилають спам з чужих акаунтів.

"Деякі користувачі неусвідомлено віддають паролі від своїх сторінок 'ВКонтакті' в руки зловмисників. Це відбувається через встановлення сторонніх програм, що нібито поліпшують роботу" ВКонтакті", а також з-за вірусів або з-за введення паролів від "ВКонтакті" на сторонніх ресурсах", - написав Дуров у офіційному блозі " ВКонтакті". За його словами, основна маса спаму через вкрадені акаунти пересилалася з іноземних серверів.

Тепер у шахраїв не буде такої можливості, тому що при спробі залогінитися з "незвичайного місця", система вимагатиме у користувача ввести останні чотири цифри номера телефону, до якого прив'язаний акаунт.(А ви знали що Український ринок онлайн-реклами «заробив» 280 млн.)

"Якщо входить сам власник сторінки, йому не складе труднощів ввести 4 цифри номера свого телефону. Якщо ж це зловмисник, то зайти під користувачем йому не вдасться навіть при знанні пароля до сторінки: після трьох спроб вгадати Ваш телефон можливість доступу до облікового запису з нової країни блокується на 4 години ", - написав Дуров.

А Microsoft, нарешті, заборонила автозапуск на флешках та Форум про Winamp піддався хакерській атаці

Вконтакте
Pinterest